Ultrasonogrāfs iU22 (Philips HealthCare) jau ir plaši pazīstams starp Latvijas ārstiem – līdz šim brīdim jau ir uzstādītas vairāk kā 32 iekārtas pa visu Latviju! Lai arī šis modelis tirgū ir jau labu laiku, no sākotnējās iekārtas ir palicis vairs tikai korpuss – katru gadu parādās arvien pārsteidzošākas ultrasonogrāfa iespējas.

Šī gada revolucionārākais jaunums ir iU22 xMatrix – ultrasonogrāfa iU22 modifikācija, kurai ir iespējams pieslēgt xMatrix zondi X6-1. Šī zonde vēl līdz šim brīdim ir unikāla – neviens cits ražotājs ultrasonogrāfu tirgū nepiedāvā neko līdzīgu. Kas tad ir tik unikāls un fantastisks par šo zondi?

X6-1 zonde sastāv no vairāk kā 9000 elementiem – 35 reizes vairāk kā parastajām zondēm! Attēls tiek veidots no vairāk kā 9000 līnijām, līdz ar to augstāka izšķirtspēja un samazināta graudainība.

xMatrix zondes elementu izkārtojums matricā sniedz iespēju attēlot divās savstarpēji perpendikulārās plaknēs – Live xPlane programma. Šodienas ultrasonogrāfijā ar Live xPlane funkciju iespējams izmeklēt jebkuru iekšējo orgānu garenvirziena un šķērsvirziena plaknēs vienlaicīgi. Live xPlane funkcija darbojas arī ar Color Doppler režīmu.

Trīsdimensionālā attēlveidošana iegūst ar vien lielāku klīnisko nozīmi diagnostikā, un X6-1 to pietuvina rutīnas izmeklējumiem vēl vairāk. X6-1 zonde ir vienīgā zonde ultrasonogrāfijas tirgū, kura ir paredzēta augstas izšķirtspējas 2D attēlošanai, sniedz papildus informāciju ar Live xPlane un nodrošina 3D/4D attēlošanu tikai vienas pogas spiediena attālumā. Pateicoties 3D iespējams vizualizēt orgānus koronālajā plaknē, izpētīt veidojumus un struktūras visās trijās plaknēs, kā arī sadalīt visu tilpumu kā tomogrāfijā ar iSlice funkciju.

Vairāk informācijas par xMatrix un tā iespējām Philips HealthCare mājas lapā:

https://www.healthcare.philips.com/main/products/ultrasound/systems/iu22/index.wpd,

kā arī SIA „Arbor Medical Korporācija” mājas lapā:

https://arbor.lv/item/389

Kontakti:

Linda Riekstiņa

Mob.tel +371 28605844

e-pasts linda(at)arbor.lv

www.arbor.lv